Автор Тема: Защо и как се стигна до НОКК?  (Прочетена 880 пъти)

na Brad Pit- brat my

• Full Member
  • Публикации: 217
Re: Защо и как се стигна до НОКК?
« Отговор #15 -: септември 29, 2017, 11:35:17 am »
Стига бе гони параноя на несъществуващ враг! Дреме ми за МАКК, НООК, БОК, СРОК и прочие. Говорите ми за запазване на кучето в оригинално състояние, линии, развъдници и кво ли не, а едно куче не прилича на куче от преди 20 години. това ли запазихте. За да ви отвърта си измисляте нови стандарти, за да могат да се впишат кучета които гледате. Промивате мозъците на хора, които не са имали възможност да се докоснат до кучето което е било. Аре, че ми писна от спецове и радетели на породата, на която и се еба мамата заради разбирачи.

Захари

• Full Member
  • Публикации: 146
« Отговор #16 -: септември 29, 2017, 12:43:28 pm »
Ти като разбирач и радетал какво запази?

na Brad Pit- brat my

• Full Member
« Отговор #17 -: септември 29, 2017, 01:40:20 pm »
Никога не съм казал, че съм разбирач. Вие правите тълкувания с киноложки термини. Радетел да, но не се занимавам с породата, а с ловни.

Захари

• Full Member
  • Публикации: 146
« Отговор #18 -: септември 29, 2017, 03:05:36 pm »
Киноложки термини,казваш...!Без наука накъде?

NKDO_Administrator

• Administrator
  • Sr. Member
  • Публикации: 309
    • Националана организация Каракачанско куче
« Отговор #19 -: септември 29, 2017, 04:56:37 pm »
... За да ви отвърта си измисляте нови стандарти, за да могат да се впишат кучета които гледате...

Лека вметка - всички наши кучета влизат във всички стандарти, написани за породата каракачанско куче. Написали сме стандарт, за да може да работим по него, защото явно не знаеш че стандарта по който работи МАКК е лична собственост на председателя на МАКК и е отдаден на МАКК за ползване с договор. Не си мисли че ни е било самоцел да си пишем стандарти.

na Brad Pit- brat my

• Full Member
« Отговор #20 -: септември 30, 2017, 05:34:06 pm »
Туй за стандарта, че бил собственост на друг не го знаех. Но защо го намалихте с 3 см. И 1 см. Погледнато юридически става, има разлика.